ЂОРЂЕ МИРАЖИЋ

 
 
Ђорђе Миражић  је рођен 1935. године. Био је заменик начелника и начелник Друге управе Генералштаба ЈНА током 1989. и 1990. године. Активна служба у ЈНА му је престала 1991. године у чину генерал-потпуковника.

Верзија за штампу

 

A+ A-

Претрага

Последње вести

  • 08.11.2019. | Учешће делегације ВОА на конференцији SEEMIC у Словенији

    Делегација Војнообавештајне агенције, на челу са пк Дејаном Пајићем, учествовала је у периоду од 5. до 7. новембра 2019. године на једанаестој Годишњој конференцији директора војнообавештајних служби

  • 01.11.2019. | Посета студената Факултета за међународну политику и безбедност

    Студенти Факултета за међународну политику и безбедност Универзитета “Унион” у Београду посетили су 31. октобра 2019. године у оквиру стручне праксе Војнообавештајну агенцију. Са студентима су били професори тог факултета проф. др Зоран Крсмановић и доцент др Слободан Анђелковић.

  • 25.10.2019. | Изазови савремене војне дипломатије

    На штанду Министарства одбране и Војске Србије на београдском Сајму књига 23. октобра 2019. године одржана је трибина о савременој војној дипломатији

Важнији линкови

Пратите нас